Hakkımızda

CEOTHERM

Ceotherm, alüminyum ve demir-çelik dökümhanelerine endüstriyel fırınlar ve yardımcı ekipmanlar üretmekte olup ayrıca endüstriyel otomasyon ve makina revizyonu işleri yapmaktadır. Ceotherm alüminyum ekstrüzyon, alüminyum ergitme & geri dönüşüm ve alüminyuma şekil verme endüstrileri için de fırınlar üretmektedir. Ceotherm ayrıca demir ve demir dışı metaller içinde ısıl işlem fırınları üretmektedir.

Güncel teknoloji ve bilgi birikimleri ile müşteri ihtiyaçlarına göre tasarım, imalat, ve uygulama Ceotherm mühendis ve teknisyenleri tarafından yapılmaktadır. Ceotherm enerji verimliliğini arttırmak ve düşük egzos emisyon değerine ulaşarak doğaya zarar vermemek için yeni nesil yakıcı sistemleri kullanmaktadır.

Neden Ceotherm?

Müşterilerin istek ve beklentilerini mükemmel hizmet sunarak karşılamaktadır. Günden güne değişen müşteri beklentilerini göz önünde bulundurarak sorumluluk bilinci ve takım çalışması ile çözümler üretmektedir.

Uzman kadrosu ile profesyonel düzeyde proje yönetimi sunmaktadır.

Yaptığı bütün projelerde karşılıklı güven ve iş ahlakından ödün vermemektedir.

Modern teknolojilerle iş sağlığı ve güvenliği sağlayan kontrol sistemleri kullanmaktadır.

Çevreye gereken önemi göstermek amacıyla zararlı atık gaz oranını düşük seviyede tutacak çevreye duyarlı sistemler kullanılmaktadır.

Ceotherm rakiplerine göre uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler üretmektedir. Ayrıca rakiplerinden diğer bir farkı da geliştirmiş olduğu rejeneratif yakma sistemleri ile ısıl işlem tesislerinde yakıt tasarrufu ve yüksek verimlilik sağlamaktadır.